Chipolino Monopatine Croxer

Produkte te reja

Chipolino

13 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 vjeç

Me shume informacion

Monopatine per femije Croxer nga Chipolino.

I pershatshem per femije rreth moshes 6 vjeç me peshe deri ne 50kg.

Lartesia e timonit me gjatesi te rregullueshme.

Goma me cilesi te mire per te parandaluar rreshqitjen.

Per nje stabilitet me te mire monopatina ka 2 rrota ne pjesen e perparme.

Materiali i struktures alumin ndersa dorezat gome.

15 produkte te tjere ne kete kategori: