Humana Uje per Bebe, 1.0 Liter Zmadho

Humana Uje per Bebe, 1.0 Liter

MK0013

Produkte te reja

Humana

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

260 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Uje i kontrolluar per femijet tuaj.

Uji mund te perdoret per femijet te cilet e pijne por edhe per pregatitjen e ushqimeve.

Prania e natriumit ne uje eshte e lehte 28mg/L dhe nje pH pak acid 5.6.

Me nje sasi prej 1L.