Bebelac Qumesht 1 Zmadho

Bebelac Qumesht 1

LCN0036

Produkte te reja

Bebelac

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

890 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-6 muaj

Me shume informacion

Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti ilindjes.

Marka Bebelac ka menduar per rritjen e shendetshme te femijeve tuaj.

Formulat e ndryshme te qumeshtit jane krijuar per te siguruar kombinimin e duhur te lendeve ushqyese per t'i ndihmuar femijet te rriten te shendetshem dhe te fuqishem se brendshmi.

Qumeshti i cili keshillohet te perdoret per femijet e moshave 0-6 muajsh.

Paketimi permban qumesht pluhur, i cili pergatitet lehtesisht.

Perberja: Vitamina D (te cilat kontribuojne ne funksionimin normal te sistemit imunitar), hekur, kalcium, LPC si dhe nje teresi elementesh pre-biotik.

Sasia 400g

30 produkte te tjere ne kete kategori: