Lorelli Karrige Ushqimi PRIMO

Produkte te reja

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

11 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Karrige ngrenie per femijet Primo, e markes Lorelli.

Nje karrige plot ngjyra per te terhequr vemendjen e femijes. Me dizenjo te ndryshme.

Per ta bere orarin e ngrenies nje nga momentet e shume pritura te femijes.

Eshte e rehatshme dhe e bute. Me mbeshtetese per kembet.

Siguria është e garantuar nga rripat me 5 pika sigurie.

E pershtatshme per femijet mbi 6 muajsh.

Materiali eshte plastike dhe metalike.

Pastrohet lehtesisht.

Me rrota ne dy kembet e pasme per ta levizur lehtesisht.

Pesha e karriges eshte 8.55kg.

30 produkte te tjere ne kete kategori: