Lorelli Karrige  Ushqimi-PIXI

Produkte te reja

Lorelli

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

4 690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç
Sipas peshës ose moshës 0-15kg

Me shume informacion

Karrige ngrenie per femijet PIXI, e markes Lorelli.

Nje karrige plot ngjyra per te terhequr vemendjen e femijes.

Per ta bere orarin e ngrenies nje nga momentet e shume pritura te femijes.

Siguria është e garantuar me 2 rripa sigurie.

E pershtatshme per femijet nga 6 muajsh deri ne 3 vjec dhe deri ne 15 kg.

Me kembe te rregullueshe ku ju mund te zgjidhni lartesine e deshiruar.

Paastrohet lehtesisht.

Kjo karrige mund te vendoset edhe siper karrigeve normale qe keni ne shtepi.

Pesha e karriges eshte 2.25kg.

30 produkte te tjere ne kete kategori: