Lorelli Pompe Gjri Elektrike me Shishe 150 ml Zmadho

Lorelli Pompe Gjiri Elektrike me Shishe 150 ml

LRL0049

Produkte te reja

Lorelli

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Pompa e Gjirit Elektrike

Me shume informacion

Pompe gjiri elektrike

Pompa eshte e markes Lorelli me sasi 150ml

Me shpejtësi të rregullueshme dhe funksion të kujtesës që mëson dhe vazhdon ritmin tuaj të pompimit.

Masazhon lehtë me pesë petale është projektuar për rehati optimale.

30 produkte te tjere ne kete kategori: