Aziamor Karrige per Ngrenie Spuntino

Produkte te reja

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

13 000 Lekë

9 750 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj
Sipas peshës ose moshës 0-15kg

Me shume informacion

Karrige per ngrenie e pershtatshme per femijet e moshes 6-36 muajsh.

E domosdoshme per femijet te cilet sapo kane filluar te qendrojne ulur dhe te jene te pavarur.

Me ngjyra dhe dizenjo te ndryshme per te qene sa me terheqese per femijet.

Karrigia eshte e rehatshme per femijen pasi mbeshtetesja ka tre pazicione te ndryshme.

Pjesa e tavolines perpara i krijon komoditetin femijes ne ngrenie apo ne lojera.

Me rripa sigurie, te cilat mundesojne siguri ne 5 pika te ndryshme.

Mbeshtetese per kembet.

Permasat e karriges jane 70 x 47.5 x 28.6 cm dhe peshon 9 kg.