Chicco Biberon Ushqimi Silikoni me Yll Zmadho

Chicco Biberon Ushqimi Silikoni me Yll

CH0001

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

600 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

Me shume informacion

Biberon Ushqimi per femije mbi 6 muaj.

Eshte material i bute, silikoni keshtu femija nuk do e ndjeje diferencen nga gjiri i nenes.

Biberoni mund te perdoret ne disa shishe te markes Chicco.