Cam Karrige per Ngrenie Istante Soft S2400

Produkte te reja

20

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

20 690 Lekë

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Ktheje brënda 48 orëve

nëse nuk te pëlqen

Paguaj kesh

kur merr mallin

Kujdes Klienti

Brënda pak orëve kthejmë përgjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Unisex
Sipas moshës 6-36 muaj

Me shume informacion

Karrige per ngrenie e pershtatshme per bebet nga 6 deri ne 36 muaj.

Nga 6- 9 muajsh ai mund te perdoret ne formen e "djepit" dhe nga 9-36 muaj ne formen e "karriges".

Mbështetëse e rregullueshme me 4 pozicione të përshtatshme.

Gjithashtu, e rregullueshme ne 3 pozicione lartësie dhe gjatësi.

Karrige e pajisur me ndareset, mbulese prej lekure, rrota e pasme dhe shporten e madhe.

Shume e lehte per t'u pastruar me nje sfungjer (duke përfshirë mbulesën e lëkurës ).

I lehte per t'u levizur me vetem nje dore.