Cam Karrige per Ngrenie Mini Plus S450

Produkte te reja

CAM

19 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

9 290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj

Me shume informacion

Karrige per ngrenie mini me mbushje te plote dhe teper te rehatshme. 

Femija do ndihet shume rehat dhe shume i sigurte.

Mosha e përdorimit: ideale për një fëmijë të moshave 6 dhe 36 muaj dhe mund të qëndrojë ulur vetëm 

Eshte i Testuar per stabilitetin lateral, frontale dhe posterior për të parandaluar rrezikun e rrotullimit të produktit me fëmijën tuaj

Pastrohet lehtesisht me nje sfungjer. 

Permasat kur eshte e mbyllur: 62,5 x 23 x 99 cm

Permasat kur eshte e hapur: 62,5 x 83 x 111 cm

Pesha 6.6 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: