Cam Karrige per Ngrenie Idea S334

Produkte te reja

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

8 590 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj

Me shume informacion

Kjo karrige mund te pershtatet ne  lartesi apo pozicione te ndryshme. 

Mund te montohet dhe ne karrike keshtu femija mund te ulet bashke me ju ne tryeze.

Vjen bashke nje mini tryeze plastike ne te cilen ju mund ti vendosni femijes ushqimin apo ta perdoreni si nje pike mbeshtetese per te.

Material i bute dhe teper i rehatshem per femijen tuaj. 

Permasat: 35,5x49,5x51,5 cm.

Peshon 2.8 kg.

30 produkte te tjere ne kete kategori: