Lorelli Jastek per Ushqyerje-Happy

LRL0191

Produkte te reja

Lorelli

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje jastek i vecante i markes Lorelli.

Siguron pozicion te sakte te shpines gjate ushqyerjes me gji, e cila eshte e rendesishe per nenat e reja.

Krijon nje ndjenje rehatie dhe lehtesim ne kontaktin me femijen.

Mundeson nje pozicion te rehatshem cka eshte e rendesishme per femijet e vegjel ne muajt e pare.

Lahet lehtesisht ne 30 grade.

Materiali i jashtem 100% pambuk.

Materiali i brendshem 100% poliester.

Permasa 140 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: