Nuk Pompe Gjiri Manuale Sensitive Jolie

FF0036

Produkte te reja

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 000 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Pompa e Gjirit Manuale

Me shume informacion

Pompe gjiri per te gjitha nenat.

Manuale dhe mjaft e lehte praktike per tu perdorur.

E markes Nuk qe pershtatet me gjirin pa e munduar ate.

Perdorimi i pompes se gjirit NUK jo vetem qe stimulon prodhimin e vazhdueshem te qumeshtit te gjirit, por gjithashtu do t'ju lejoje te grumbulloni dhe te ruani qumeshtin me te mire ne bote.

Me material ultra te bute, te mbushur me silikone, pershtatet ne menyre te perkryer me gjoksin tuaj dhe e masazhon me butesi.

Forma qe ka e ben ate te perdorshme edhe vetem me nje dore.

30 produkte te tjere ne kete kategori: