Green Frog Potty Uturak

OR1785

Produkte te reja

Mattel

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Uturak per femijet tuaj.

Nje aksesor teper praktik dhe higjenik.

Ju vjen ne ndihme femijeve te cilet sapo kane hequr pelenen.

Me nje dizajn ergonomik i cili eshte i pershtatur dhe i rehatshem per femijet.

Ne forme bretkose, me pjesen e siperme e cila hiqet dhe pastrohet lehtesisht.

7 produkte te tjere ne kete kategori: