Equilibra Vaj Natyral per Bebe 200ml Zmadho

Equilibra Vaj Natyral per Bebe 200ml

A-003858

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaj natyral per kujdesin e lekures se bebit

Hidraton dhe mbron lekuren pas larjes

Permban: Vaj luledielli me permbajtje te larte te acidit oleik - ushqen dhe hidraton

               Vaji i bajames se embel - hidraton dhe zbut

               Vitamina E - ruan elasticitetin e lekures

               Bisabolol - qeteson

Rekomandohet te perdoret duke filluar nga te sapo lindurit

6 produkte te tjere ne kete kategori: