Vaj Dushi Nivea Baby Oil 200 ml Zmadho

Nivea Baby Oil Vaj Dushi 200 ml

ALL0022

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Kremra dhe vaj Për striat

Me shume informacion

Vaj me veprim ushqyes dhe hidratues.

Formula speciale me vaj bajamesh hidraton intensivisht  lekuren delikate te bebes, duke e lejuar keshtu qendrimin e saj te bute per nje kohe te gjate.

Mbron dhe ruan hidratimin natyral te lekures. Formula delikate e saj e ben aplikimin dhe masazhimin e femijes nje proces te lehte me efekt relaksues. Eshte ideale edhe per trajtimin e lekures se nenes sidomos ne aplikimin e zonave specifike per parandalimin e strijave.

Nuk permban paraben, konservante ngjyrues natyral apo alkool.

Dermatologjikisht i provuar. Sasia 200ml

5 produkte te tjere ne kete kategori: