Cam Vaske Baby Bagno C090

Produkte te reja

CAM

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Vaske per larjen e bebes.

E markes Cam per femije te porsalindur deri ne 12 muajsh.

Ka vend per produktet e higjenes.

Ka forme anatoimike per rehatine e bebes tuaj me shtrese te gomuar.

Zgjidhja e duhur per prinderit, lahet lehte.

Me tape per te derdhur sa me kollaj ujin.

Permasat 97x52.5x23 cm

Pesha 1.9 kg

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-12 muajsh

7 produkte te tjere ne kete kategori: