Govate Per Femije

JUM0211

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Govate per larjen e femijeve

Zgjidhja e duhur per prinderit pasi krijon lehtesi ne larje

Me nje forme anatomike te pershtateshme per rehatine e femijes gjate larjes

Ka vend edhe per sapunin apo shampot e bebit dhe vend per kullimin e ujit

Me permasa 95x55x25 cm

11 produkte te tjere ne kete kategori: