Bluze Bob The Builder Zmadho

Bluze Bob The Builder

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluze shume e kendshme me personazhin Bob The Builder

E disponueshme ne tre ngjyra: te kuqe, gri dhe portokalli

Per moshat 4 deri ne 12 vjec

Material i bute dhe komod.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 4-7 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: