Set Corapesh me Minions Zmadho

Set Corapesh me Minions

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

490 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set Corapesh me Minions Seti permban 3 pal corape. Ngjyrat e disponueshme jane: e verdh dhe gri.

Tek corapet eshte i stampuar personazhet e Minions.Materiali teper cilesor.

30 produkte te tjere ne kete kategori: