Bluze me Menge te Gjata Hello Kitty Zmadho

Bluze me Menge te Gjata Hello Kitty

Produkte te reja

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

790 Lekë

  • logo

    Transport i shpejte

    Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  • logo

    Ktheje brenda 48 oreve

    nese nuk te pelqen
  • logo

    Paguaj kesh

    kur merr mallin
  • logo

    Kujdes klienti

    brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 3-8 vjeç

Me shume informacion

Bluze per femije me menge te gjate,me personazhin Hello Kitty

E pershtatshme per femije te moshes 3 deri ne 8 vjec

E disponueshme ne tre ngjyra: roze e hapur, roze dhe gri

Material i bute dhe shume komod.

30 produkte te tjere ne kete kategori: