Bluza me Menge te Gjata Mickey

Produkte te reja

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

890 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 4 vjeç +

Me shume informacion

Bluza me Menge te Gjata Mickey

Bluza me menge te gjata

Materiali teper cilesor dhe komod

Tek bluzat jane te stampuat personazhi i Mickey

Bluzat jan te disponueshme ne ngjyre te kuqe, blu dhe zeze

30 produkte te tjere ne kete kategori: