Bluza Minnie per Vajza 4 Vjec Zmadho

Bluza Minnie per Vajza 4 Vjec

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluza Minnie per Vajza 4 Vjec Bluza per vajza me kreh te gjata. Materiali teper cilesor dhe komod. Ngjyrat e disponueshme: roz e embel dhe e zeze. Ne bluza jan te stampuara personazhet Minnie. Teper te bukura dhe te vecanta.

30 produkte te tjere ne kete kategori: