Pizhama me Meng te Gjata Pony

Produkte te reja

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pizhame per vajza "My Little Pony"

Paketimi permban nje bluze me menge te gjata dhe tuta.

Bluza eshte ne 3 ngjyra: E bardhe, roze dhe blu e hapur.

Material cilesore dhe komod.

30 produkte te tjere ne kete kategori: