Pizhama Minions per Femijet 6 - 12 Vjec Zmadho

Pizhama Minions per Femijet 6 - 12 Vjec

HV0068

Produkte te reja

24 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 290 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pizhama Minions per moshat 6 deri ne 12 vjec. Material cilesor dhe praktik. Paketimi permban bluze me menge te gjata dhe tuta te gjata. Bluza eshte ne tre ngjyra: Blu, gri dhe roze. Minions te stampuar ne bluze i bejne ato edhe me te pelqyera nga fmijet.

30 produkte te tjere ne kete kategori: