Pizhame per Vajza Hello Kitty

Produkte te reja

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pizhame per Vajza Hello Kitty.

Materiali teper cilesor dhe komod.

Kompleti permban: bluzen me menge te gjata dhe tuta te gjata.

Ngjyrat e disponueshme: roze e hapur, roze dhe gri.

Teper te bukura dhe te vecanta.

30 produkte te tjere ne kete kategori: