Pizhama Disney Minni 4-10 Vjec Zmadho

Pizhama Disney Minni 4-10 Vjec

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Komplet pizhame Disney Minnie per moshat 4 deri ne 10 vjec

Kompleti permaban: bluze me menge te gjata dhe tuta te gjata

E disponueshme ne tre ngjyra: roze, bojeqiell dhe te kuqe

Material shume i bute dhe komod

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza
Sipas moshës 4-10 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: