Pizhama per Vajza me Personazhe

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 390 Lekë

790 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pizhama per vajza me personazhe moshave 2 deri ne 24 muajsh.

Material cilesor dhe i rehateshem.

Paketimi permban bluze me menge te gjta dhe tuta te gjata.

Ky produkt vjen ne 2 ngjyra: Roze dhe blu.

30 produkte te tjere ne kete kategori: