Fustane per Vajza Disney - Minnie

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 590 Lekë

  • logo

    Transport i shpejte

    Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  • logo

    Ktheje brenda 48 oreve

    nese nuk te pelqen
  • logo

    Paguaj kesh

    kur merr mallin
  • logo

    Kujdes klienti

    brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Fustane per Vajza  Disney - Minnie

Fustane per vajza me krahe te gjata.

Materiali teper cilesor.

Ngjyrat e disponueshme: Gri dhe e zeze.

Te stampuar kan personazhet e disney Minnie.

Teper te bukura dhe te vecanta.

30 produkte te tjere ne kete kategori: