Bluza me Kapuc 6 - 12 Vjec Zmadho

Bluza me Kapuc 6 - 12 Vjec

HV0050

Produkte te reja

16 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 690 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluza me Kapuc 6 - 12 Vjec Bluza me kapuc dhe me krahe te gjata. Materiali i bluzave teper cilesor dhe komod. Ngjyrat e disponueshme: e zeze dhe e verdhe. Bluzat kane te stampuara personazhet e Minions. Teper te bukura dhe te vecanta.

30 produkte te tjere ne kete kategori: