Kominoshe me Personazhin Arushi Pooh dhe Mickey

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 990 Lekë

1 592 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Unisex
Sipas moshës 3 muaj +

Me shume informacion

Kominoshe me Personazhin Arushi Pooh dhe Mickey

Materiail i kominosheve teper cilesor dhe komod

Kominoshte jan te disponueshme ne dy ngjyra: e verdh dhe e zeze

Mbyllen me zinxhir

Gjithashtu kominoshet jane me kapuc

Teper te bukura dhe te vecanta

30 produkte te tjere ne kete kategori: