Spider-Man Sweat Jacket

Produkte te reja

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Spider-Man Sweat Jacket Bluza sportive me menge te gjata per djem, me personazhin e njohur Spiderman.

Te disponueshme ne dy ngjyra blu e erret dhe blu e hapur.

Bluzat jane me zinxhir, kapuc dhe kane dy xhepa perpara.

Masat jane per moshat nga 4 deri ne 10 vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: