Bluza me Zinxhir Batman

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bluza me Zinxhir Batman 4 - 10 Vjec Bluza per djem.

Materiali teper cilesor dhe i plot.

Bluza eshte me menge te gjata.

Ngjyrat e disponueshme: e zez dhe blu e erret.

Teper te bukura dhe te vecanta.

30 produkte te tjere ne kete kategori: