Paliceta Minnie per Bebe Zmadho

Paliceta Minnie per Bebe

Produkte te reja

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 990 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-24 muaj

Me shume informacion

Paliceta teper te bukura dhe te vecanta.

Materiali teper cilesor dhe komod.

Paliceta mbyllet me zinxhir gjithashtu eshte dhe me kapuc.

Ngjyra eshte e kuqe me te zeze. Nje kombinim teper i bukur.

per Bebe 3 - 24 Muajsh

30 produkte te tjere ne kete kategori: