Cmim i reduktuar! Trupore Body Portokalli me te Bardhe Zmadho

Trupore Body Portokalli me te Bardhe

SG0042

Produkte te reja

Mebby

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 500 Lekë

1 190 Lekë

 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-3 vjeç

Me shume informacion

Trupore per femije te moshes 0 deri ne 3 vjec.

E pershtatshme per tu veshur ne te kater stinet. Me fibra antibakteriale. 

Rregullon temperaturen e trupit te femijes duke e mbajtur ngrohte ne dimer dhe trupin e fresket ne vere. 

Nuk duhet hekurosur. 

30 produkte te tjere ne kete kategori: