Aparat Aerosoli LAICA NE5200F

PRG0101

Produkte te reja

Laica

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Terapia e aerosolit eshte nje trajtim mjekesor qe perdoret per te trajtuar nje sere problemesh te frymemarrjes

Mund te perdoret ne trajtimin e astmes, çrregullimeve pulmonale kronike obstruktive (COPD) ose semundjeve te tjera qe ndikojne ne funksionimin e rrugeve te frymemarrjes

Terapia e aerosolit shperndan nje sasi te vogel te ilaceve edhe ne mushkri

Shume e lehte ne perdorim (me rekomandim nga mjeku i familjes)

Perdoret me maskat perkatese per te rritur dhe femije

Me ane te kesaj pajisje evitoni rradhet e gjate ne spital per te marre sherbimin aerosol

Perberesit qe perdoren per perdorimin e tij rekomandohen nga mjeku, tipi: uje fiziologjik, klenil etj

Paketimi perfshin: Makineri e ajrit, nje maske per te rritur, maske pediatrie, makse per hunden, tubi I ajrit, 2 filtra

Fuqia: 240 W

Permasat: 12.3 x 16.5 x 25.4 cm

5 produkte te tjere ne kete kategori: