Aparat AEROSOLI LAICA NE5000F

PRG0102

Produkte te reja

Laica

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

6 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Aparat AEROSOLI LAICA NE5000F

Permasat: 13.8 x 13.1 x 6.1 cm

Fuqia: 100-240 W

Paketimi perfshin: Makineri e ajrit, nje maske per te rritur, maske pediatrie, makse per hunden, tubi I ajrit, 2 filtra.

Perberesit qe perdoren per perdorimin e tij rekomandohen nga mjeku, tipi: uje fiziologjik, klenil etj.

Terapia e aerosolit eshte nje trajtim mjekesor qe perdoret per te trajtuar nje sere problemesh te frymemarrjes

Mund te perdoret ne trajtimin e astmes, çrregullimeve pulmonale kronike obstruktive (COPD) ose semundjeve te tjera qe ndikojne ne funksionimin e rrugeve te frymemarrjes

Terapia e aerosolit shperndan nje sasi te vogel te ilaceve edhe ne mushkri

Shume e lehte ne perdorim (me rekomandim nga mjeku i familjes)

Perdoret me maskat perkatese per te rritur dhe femije

Me ane te kesaj pajisje evitoni rradhet e gjate ne spital per te marre sherbimin aerosol.

6 produkte te tjere ne kete kategori: