Aerosol Devibliss Air Force

GAF0003

Produkte te reja

 • Marka: AirForce One
 • Perdoret nga femije dhe te rritur
 • Ndihmon ne trajnimin e semundjeve respiratore
 • Perdorim praktik ne shtepi

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

7 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Apart aerosoli AirForce One pajisja e cila mundëson terapi për të gjithë familje sëmundjet e traktit respirator.

Për shkak të madhësisë së grimcave, aerosoli mund te perdoret me mendikamente për astmë.

Pajisja AirForce One vjen në shtëpinë tuaj e pajisur plotësisht;

Përfshihen si maska ​​për fëmijë dhe për të rritur.

Kjo do të thotë që ju mund të filloni terapinë menjëherë, dhe funksionimi i tij me zhurmë të ulët e bën atë ideal për përdorim në shtëpi.

Një qese praktike magazinimi përdoret për ruajtje.

Pajisjet, maskë për fëmijë dhe të rritur.

Ideal për përdorim të përditshëm shtëpiak.

4 produkte te tjere ne kete kategori: