I Ri

-2 000 Lekë

Cmim i reduktuar! Aerosol Devibliss Air Force Mini Zmadho

Aerosol Devibliss Air Force Mini

GAF0004

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

14 990 Lekë

12 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Aerosol Drive DeVilbiss Healthcare AirForce Mini lejon përdoruesit të kenë terapi aerosoli të pavarur në çdo kohë, kudo: në zyrë, në shkollë ose gjatë kohës së lirë.

AirForce Mini është i vogël, i lehtë dhe i dobishëm dhe për këtë arsye eshte shoqëruesi ideal për terapi inhalimi efektive, në shtëpi dhe gjatë udhëtimit.

Falë teknologjisë së kompresorit prodhohet një pjesë shumë e lartë e aerosoleve pulmonare, prandaj AirForce Mini është ideal për trajtimin e sëmundjeve të frymëmarrjes të traktit të frymëmarrjes së poshtme dhe të sipërme.

AirForce Mini është krijuar për t'u përdorur nga fëmijët dhe adoleshentët, si dhe të rriturit.

Detaje teknike Modeli: MQ6010 AirForce Mini

Përmasat: 111 x 45 x 68 mm

Pesha: 217 g

Madhësia e grimcave: MMAD 4,12 mikronë

Prodhimi i aerosolit: 0.15 ml. Min.

Kapaciteti: 2 ml Maks.

Kapaciteti: 6 ml

Vëllimi i mbetur: 0.8 ml

Niveli i presionit të tingullit: 45 dBA

Përmbajtja e kutisë: 1 x mini kompresor AirForce

1 x grykë me valvul nxjerrëse.

1 x gote ajri.

5 filtra zëvendësues.

1 x maskë për të rritur.

1 x maskë për fëmijë.

1 x kabëll mikro USB.

1 x nebulizues i hundës.

1x manual përdorimi.

1 x çantë transporti.

1 x Kabellin elektrik

4 produkte te tjere ne kete kategori: