Apple Baby Set 3 Luge Silikoni te Ndryshme

Produkte te reja

Apple

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

300 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set me tre luge, te markes Apple.

Luget jane te formave dhe madhesive te ndryshme.

Te pershtatura per femijet e vegje te cilet sapo kane filluar te ushqehen.

Materiali silikon, te buta dhe te rrumbullakosura, te pademshme per mishrat.

Te pershtatshme per femije te moshave mbi 3 muajsh (3 muaj +).

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: