Chicco Gushore Nje Perdorimeshe 40cp 6m+

CH0130

Produkte te reja

Chicco

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 350 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Gushore nje perdorimeshe per femije te moshes 6+ muaj, Chicco

Material i cili nuk i deperton papastertite ne rroba

Jane praktike edhe gjate udhetimeve

Krijuar enkas per te vegjelit tuaj per te mesuar te hane edhe duke u bere pis

Paketimi permban 40 cope

30 produkte te tjere ne kete kategori: