Nuvita Jastek per Ushqyerjen e Bebit 5300

NU0206

Produkte te reja

Nuvita Baby

Nuvita Jastek per Ushqyerjen e Bebit 5300

 • Jastek 100% pambuk qe adaptohet me formen e trupit
 • Lahet ne 40 grade;
 • I certifikuar si produkt i Klasit te Pare;

Me shume detaje

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nuvita Jastek per Ushqyerjen e Bebit 5300

FeedFriend eshte jasteku qe ju ndihmon te ushqeni femijen tuaj ne komforditet te plote

Perbere nga material 100% pambuk, mbushur me mikrofibra EPS

Jasteku adaptohet me formen e trupit duke ju lejuar te gjeni pozicionin e deshiruar per rehati te plote

Me nje kapje me tokez ne pjesen e pasme qe mundeson mbeshtetjen e jastekut pa rreshkitur

Jasteku hipoalergjik qe ofron lehtesi perdorimi dhe sistem ajrosje siguron akomodim perfekt per femijen tuaj

Materiali EPS me mbushje mikrofiber me 98% kompozim lejon ajrit te kaloje ne jastek, duke ofruar komfort shtese

Fale materialit te perbere, jasteku mund te lahet lehtesisht ne lavatrice dhe thahet lehtesisht

Specifikat:

- Ne gjeresi 30 cm, nje nga jasteket me te gjere te ushqyerjes qe ofron me teper hapesire dhe komfort per femijen

- Ofron siguri dhe mbeshtetje, keshtu qe nenat e reja mund te ushqejne femijen me gji pa ndjere peshe dhe duke patur siguri ne mbajtjen e duhur te bebit.

- Me nje xhep te vogel ne pjesen e poshtme te jastekut per te mbajtur shishen e ujit, aksesore te vegjel ne multi funksione

- Me funksion per ta lidhur rreth belit

- Jasteku eshte shume praktik, mund te vendoset dhe te mbahet edhe kur mund te jeni duke pregatitur ushqimin e femijes suaj dhe mund te kryeni disa aktivitete ne te njejten kohe

- Sapo femija ulet ne jastek, jasteku fillon direkt te pershtatet me pjesen e belit te nenes, duke i ardhur pershtat trupit te foshnjes, ndryshe nga modelet e tjera qe nuk akomodohen lehtesisht.

- Certifikuar si produkt i klasit te Pare: sistem ajrosje, hipoalergjik

- Prodhuar ne Itali

- Lahet lehtesisht ne lavatrice ne  40°C pa patur nevoje te hiqni as veshjen e siperme

30 produkte te tjere ne kete kategori: