Nuk Set Lugesh 6m+

FF0025

Produkte te reja

Nuk

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set lugesh te vogla per femijet, te markes Nuk.

Me ngjyra te ndryshme dhe pa printime.

Te pershtatura per femijet e vegje te cilet sapo kane filluar te ushqehen.

Materiali plastike, te buta dhe te pademshme.

Te pershtatshme per femije te moshave mbi 6 muajsh (6 muaj +).

Paketimi permban 2 luge.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: