Sigurese Multifunksionale 2 cope Zmadho

Sigurese Multifunksionale 2 cope

JUM0200

Produkte te reja

70 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

350 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Sigurese multifunksionele

Mund ti perdorni per te bllokuar dyert, per te mbyllur sirtaret etj, keshtu femija sdo kete mundsi ti hape ato

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Pakatimi permban 2 cope me gjatesi 18 cm

25 produkte te tjere ne kete kategori: