Reer Mbrojtese per Priza me Vide 10 cope

SIG0244

Produkte te reja

Reer

16 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mbrojtese per per te gjitha prizat ne shtepi

Mund ti perdorni per te bllokuar priza qe keni keshtu femija juaj do te jete me i sigurt

Vendoset me vida per nje siguri me te madhe

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Material plastik dhe montim i lehte

Pakatimi permban 10 cope

26 produkte te tjere ne kete kategori: