I Ri

-300 Lekë

Cmim i reduktuar! Chipolino Frere per Hapat e Pare Zmadho

Chipolino Frere per Hapat e Pare

Produkte te reja

Chipolino

* Frere per Hapat e Pare Chipolino

* Per femije 10-24 muajsh

Me shume detaje

37 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

1 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ndihmojini femijet qe te mesojne te hadhin hapat e para.

Qe ata te ndiehen te sigurt dhe me vetebesim ju vijne ne ndihme freret e markes Chipolino

Frere te pershtatshem per femijet e moshave 10-24 muajsh dhe me peshe deri ne 13 kg.

Me gjatesi rripash te rregullueshme nge 53-60 cm

Ndihmon femijen ne zhvillimin e aftesise dhe koordinimin ne ecje.

Nje mundesi e mire per prinderit per pakesimin e dhimbjeve te mesit.

Femija fiton ndjenjen e kontrollit dhe te lirise.

Balancon me natyrshem me duart e lira.

Kaloni me teper caste argetimi me femijet.

Bërë nga materiale 100% të sigurta.

25 produkte te tjere ne kete kategori: