Elfi SET PER KUJDESIN E THONJVE

Produkte te reja

Elfi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

500 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Prisni thonjtë e butë te foshnjës me Elfi Nail Set.

Set përbëhet nga gërshërë me një kapak mbrojtës prehese thonjesh dhe nje lime.

Të gjitha pjesët metalike janë bërë prej çeliku inox, dhe pjesët plastike janë të cilësise se lartë dhe pa BPA.

Madhësia dhe dizajni janë përshtatur për thonjtë e vegjël të fëmijëve kështu që nuk ka pse te keni frikë nga dëmtimi.

Përshtatur per thonjtë e butë të foshnjës;

Gërshërë kanë material gome për nje lehtësi ne përdorim.

30 produkte te tjere ne kete kategori: