Elfi SET FURCE + KREHER

Produkte te reja

Elfi

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

550 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Furçë e butë dhe krehër elfi

Furça dhe kreheri e bëjnë me të lehtë krehjen e foshnjës.

Furça përmban fije të buta prej najloni 

Furça dhe krehëri kanë një dorezë të butë dhe ergonomike per te qene sa me te rehatshme për përdoruesit.

29 produkte te tjere ne kete kategori: