Elfi Kuti Mbajtese per Biberon

Produkte te reja

Elfi

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

226 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kuti per te mbajtur biberonin e bebes suaj.

Kutia eshte plastike dhe teper praktine ne perdorim dhe larje.

Eshte e pershtatshme per ruajtjen paster dhe higjenike te biberonit.

6 produkte te tjere ne kete kategori: