Elfi Rrip Per Mbajtje Biberoni Blue

Produkte te reja

Elfi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

187 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Rrip per mbajtjen e biberonit.

Femija do ta kete gjithmone me vete dhe ju nuk keni pse te shqetesoheni.

Rripieshte me kapse ne te dyja anet.

Njera ane kapet tek biberoni dhe tjetra tek bluza e bebit.

7 produkte te tjere ne kete kategori: